رونمایی از تمبر یادبود 30 سالگی
سه شنبه 30 آبان 1402

رونمایی از تمبر یادبود 30 سالگی

روز جاری به مناسبت قرارگیری در آستانه 30 سالگی کارگزاری از تمبر یادبود اختصاصی که به همین مناسبت با مجوز چاپ از سوی شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران اخذ شده است، رونمایی به عمل آمد.

جناب آقای دکتر سیدهادی ابطحی مدیرعامل کارگزاری بانک صادرات با اشاره به این مناسبت، این روز را 30 سالگی صنعت کارگزاری نام گذاری کرد و گفت : کارگزاری بانک صادرات همان سال آغازین از سازمان بورس اوراق بهادار مجوز گرفت بنابراین این روز را می توان روز صنعت کارگزاری و کانون کارگزاران نامید چرا که تا زمان تشکیل نهادهای مالی مستقل وظیفه مدیریت سرمایه گذاری در کشور به عهده کارگزاری ها بوده است.

  
 

به همین مناسبت دو محصول جدید کارگزاری معرفی گردید :


1- سامانه اختصاصی آموزشی کارگزاری در بستر باشگاه مشتریان قادر است تا سقف  2 میلیون فراگیر  را به صورت آنلاین با جدیدترین تکنولوژی، پوشش دهد.
2- سامانه یکپارچه بازاریابی یا به اختصار "سیب" کارگزاری که با هدف مدیریت بازاریابان، ارائه گزارشات لحظه ای و شفاف و در اختیار گذاردن صفحه شخصی به هر بازاریاب جهت مدیریت زیرمجموعه خود در بستر باشگاه مشتریان کارگزاری عملیاتی شده است که این نیز همچون سامانه آموزش کارگزاری، سیستمی نوآورانه و یکتا محسوب می شود.


 
درپایان خاطرنشان می گردد با تغییر هویت بصری (لوگوی سازمانی)، سعی شده است با این حرکت نمادین، رویکرد آتی و هدفگذاری های جدید کارگزاری به نمایش گذاشته شود.
  

تیزر ساخت لوگوی جدید کارگزاری