خدمات باشگاه مشتریان
چهارشنبه 7 تیر 1402

خدمات باشگاه مشتریان

آشنایی با نحوه عضویت و خدمات باشگاه مشتریان کارگزاری بانک صادرات ایران  مشتریــان ارجمنــد

 با ثبت نام در باشگاه به واسطه فعالیت معاملاتی خود، مسابقات هفتگی و قرعه­کشی­های مناسبتی، معرفی دوستان و ... امتیاز کسب نمایید. این امتیازات قابلیت انتقال، تبدیل به وجه نقد و یا استفاده از خدمات آموزشی، تحلیلی و فروشگاهی کارگزاری را دارند.
  یکی دیگر از خدمـات کارگزاری در بستر باشگاه، ارائه بسته­های اعتباری متنوع از 2 تا 100 میلیون تومان با نرخ هزینه مالی صفر درصد می­باشد که مشتریان گرامـی با دارا بودن شرایط اخذ اعتبار و کسب امتیازات مورد نیاز می­توانند به راحتی و بدون نیاز به حضور فیزیکی، این بسته ها را انتخاب و در مهلت معین بهره­برداری نمایند.
  شایان ذکر است این اعتبار، معـاملاتی بوده و به اندازه مبلغ ریالی بسته انتخابی به قدرت خرید یا مانده گردش حساب شما در کارگزاری بانک صادرات جهت ابتیاع سهام و اوراق بهادار افزوده می­گردد.

 

شمـا مخـاطب عزیـز

  چنانچه از مشتریـان کارگـزاری می­باشید، تنها با مراجعه به نشانی https://sbbclub.ir به عضویت باشگاه در می­آیید و اگر جزو مشتریان کارگزاری نیستید، بعنوان میهمان پذیرای شما در باشگاه مشتریان خواهیم بود تا در صورت تمایل به عضویت ابتدا از طریق لینک ثبت نام غیرحضوری به نشانی https://reg.saderatbourse.ir در کارگزاری افتتاح حساب نموده و پس از آن با انجام ثبت نام ساده باشگاه، با عضویت در خانواده ما از بسته های پیشنهادی متنوع باشگاه بهره­مند خواهید شد.

 
در همین راستا، به مناسبت فرا رسیدن عیــد سعیــد قربــان در باشگاه مشتریان کارگزاری، قرعه­ کشی رایگان در حال برگزاری می­باشد (https://sbbclub.ir/lottery/3/detail) که مهلت این رویداد تا پایان روز شنبه 10 تیر ماه 1402 بوده و طی آن به 20 نفر از همراهان گرامی معادل 1000 امتیاز پاداش به قید قرعه اهدا خواهد شد.
نتایج این قرعه کشی متعاقبا در صفحه مذکور اعلام می گردد.

ما در هر قدم کنار شما هستیم.
باشگاه مشتریان کارگزاری بانک صادرات ایران؛ فرصتی برای همراهی بیشتر و خلق تجربه های
متفاوت